ניקוי זה כל השינוי

אבי ציטרשפילר

 
 

 

 


כשמסתיימות החגיגות אנו נותרים לבד מול הראי להתבונן במחיר - לפיכך החלטתי בכתבה זו  לספר  על קצה המזלג  מהו תהליך ניקוי לגופינו ומה היכולת של המלצות התזונה וצמחי המרפא לסייע בתהליך , אולי יוכלו המלצות אילו להיות חלק מתיקון המצב לאחר חגים כמו חנוכה  ו או לאחר תקופות של תזונה לא מבוקרת וקשיים שמתבטאים גם בגוף  וגם בנפש.
הרפואה מכירה את המושג זיהום או רעילות כמצב רפואי חמור בו קים בגופינו זיהום חיידקי שחדר למחזור הדם ומאיים על בריאות המטופל.
מהם הסימפטומים שעלולים ללוות הצטברות חומרים זרים ופסולת בגופינו: כאבי ראש  כרוניים שמופיעים בדר"כ לאחר אכילה או לאחר דילוג על ארוחה ושאינם באים ממתח, עייפות , כבד שומני , תלונות שחוזרות על עצמן בקשר לתפקוד של מערכת העיכול, בעיות מפרקים, גרד כרוני ופגיעה במערכת העור, בעיות במערכת הנשימה , מחלות אוטואימוניות , לחץ דם שיצא משליטה, פגיעה באיבר מסוים כמו כבד (בדר"כ הפגיעה מופיעה באיברים רגישים יותר מאחרים בגופינו) 

 מה השקולים לשינוי תזונה במצב זה 
1. יש לשקול את עוצמת הצטברות הרעלים ומשך הסמפטומים כשמחליטים לשנות 
2. גופינו עסוק בהתמדה בתהליכי ניקוי בעצמו כך שמספיק שנסיר ממנו חומרים מזיקים ומזהמים כדי שהוא יעשה  את שאר העבודה בעצמו ולכן מומלץ לא לעשות שינויים דרסטיים
3. יש להתאים את השינוי ליכולתו הנפשית של המטופל לעמוד בשינוי  ולנסות ולתמוך ביכולת זו
4. לצמחי המרפא יכולת רבה לתמוך בתהליכי השינוי ונתייחס לכך בהמשך 

להמשך הכתבה

  

"אישור הצטרפות למאגר מידע" הפרטים המלאים בתקנון האתר


כל הממלאים טופס רישום באתר זה עושים זאת מרצונם החופשי וללא כל חובה חוקית לכך,  כל המידע הנאסף בטפסי הרישום הוא לטובת דוור למידעים על כנסים והפצת דפי מידע,  המידע ישאר וישמש אך ורק את בעל מאגר המידע וחברות הבנות שלו ולא יועבר לאף גורם אחר, כל המעוניין להימחק מהמאגר, יכול לבצע זאת תוך פניה בכתב לבעל המאגר בכל עתשם מאגר המידע : "מאגר לקוחות ומדוורים קבוצת פיננסים גג, פרטי בעל מאגר המידע: קבוצת פיננסים גג בע"מ ח.פ. 514511252, רח' היסמין 1, רמת גן.

  • Facebook - White Circle
  • Pinterest - White Circle
  • Instagram - White Circle