שירותי פמילי אופיס
בשנים האחרונות מתפתחת בישראל גישת השקעות כוללת המכונה פמילי אופיס. גישה זו הנה לריכוז ויעוץ השקעות כולל לנכסים משפחתיים במרכז יעוץ אחד הבוחן באופן מקצועי את כלל נכסי הלקוח. המרכז לבנקאות פרטית מתמחה בשירותי יעוץ השקעות כוללים, הן ברמת כל נכס בנפרד והן בכל סוגי ההשקעות והחסכונות של המשפחה הן בישראל, הן בחו"ל. השרות כולל יעוץ השקעות לנכסים פיננסים ונכסים ראליים.  
 


שירותי יעוץ פנסיוני
המרכז לבנקאות פרטית מאפשר גישה ליועצי השקעות פנסיונים, בעלי ניסיון ומוניטין בתחום החיסכון הפנסיוני. היועץ הפנסיוני מתחיל בריכוז כל נתוני החיסכון והצבירה של הלקוח על פני שנים. ובאופן אובייקטיבי ובלתי תלוי בוחן את כדאיות המשך ההשקעה במסלולי החיסכון והביטוח הקיימים. לאחר גיבוש וניתוח הנתונים היועץ מציע מסלול פנסיוני אופטימלי ועדכני.  
 


הכוונה פיננסית לפרישה
תהליך תכנון הפרישה מעבודה יכול להיות מאיים מאוד ותכנון לא נכון יכול לגרום נזק לטווח ארוך. במרכז לבנקאות פרטית יועץ השקעות ותיק, מנוסה ואובייקטיבי אשר מתכן מסלול  לטווח ארוך הן לחסכון והן למחייה על בסיס הנתונים הפיננסים של הלקוח.
 


הכוונה פיננסית לניסוח צוואה
מדוע צריך צוואה? מדוע הכוונה פיננסית להכנת צוואה? כיצד זה נעשה?
       מניעה סחבת ועוגמת נפש מהיורשים בבוא העת
       מניעת מריבות בין היורשים
       מידע שקוף לגבי נכסי המורישים
       התאמת רצונות חלוקת הנכסים על ידי המורישים
       תכנון ירושה באופן מסודר מיעל וממקסם את ניהול הנכסים
לטובת רישום מקדים ונכון של הנכסים הפיננסים לטובת חלוקה עתידית בהתאם לרצון המורישים. ככל שיש יותר נכסים ויותר יורשים אופן ההגדרת הנכסים מסובך יותר: נכסים פיננסים מסוימים הנם נזילים בעלי שווי מוגדר, נכסים אחרים הנם בגדר שווי כלכלי שצריך לאמוד
באופן אובייקטיבי ובלתי תלוי. מעורבות של גורם פיננסי מקצועי ובלתי תלוי תורם לאמון היורשים בתהליך קבלת ההחלטות. תכנון פיננסי נבון מאפשר ווידוא חלוקת הנכסים על פי רצון המוריש ימנע הפתעות בלתי צפויות. הכוונה פיננסית מתייחסת לשיקולי מיסוי עזבון הקיימים על נכסי השקעה שונים הן בישראל והן בחו"ל.

תהליך ההכוונה הפיננסי נעשה על ידי צוות מקצועי ומנוסה אשר מיומן בבחינת ראיה כוללת של הנכסים הפיננסים והראליים של משפחות.

 
לאחר מיפוי הנכסים וההגדרת רצון המורישים מוצג ללקוח, התוצר שנבנה ביחד עמו, של מתווה פיננסי מגובש לצוואה.

לאחר סיום תהליך ההכוונה הפיננסית, עו"ד מומחה מנסח את הצוואה ונותן לה תוקף משפטי או לחילופין, ימנה מוריש עו"ד מייצג לצורך ניסוח  הצוואה ומתן תוקף משפטי.

שותפים עסקיים