השקעה בהלוואות צרכניות כאפיק השקעה מחלק תשואה שוטפת עם יחסי תשואה/סיכון מיטביים
מהו אשראי צרכני?
אשראי צרכני הוא אפיק השקעה עם יחסי תשואה/סיכון מיטביים  לאורך זמן, אשראי צרכני הוכח כמכשיר פיננסי בעל תנודתיות נמוכה  גם בעתות משבר ולכן הנו מתאים לאיזון תיק השקעות. בתחום ניתן להשקיע גם באמצעות קרנות השקעה הפועלות באמצעות זירות מסחר מקוונות. הקרנות קונות ומחזיקות אלפי הלוואות של צרכנים בדירוגי אשראי שונים, עם תזרים מזומנים שוטף.
הקרנות משקיעות באשראי צרכני דרך פלטפורמות P2P ומהוות  גוף מימון עם שירותי חוץ לתפעול וגביית הלוואות, בדרך זו ניתן להשקיע ולמעשה להוות אלטרנטיבה למערכת הבנקאית המסורתית. הקרנות מאפשרות השקעה באשראי צרכני בפיזור רחב, עם מח"מ קצר ותשואה גבוהה יחסית, באמצעות פלטפורמות טכנולוגיות מתקדמות.
מה זה   P2P ?
הלוואות עמית לעמית, הידועות גם כהלוואות(Peer-to-peer lending) P2P  הן תחום פיננסי מתפתח בשנים האחרונות  הן מאפשרות לאנשים ולעסקים קטנים לקבל הלוואות לא מובטחות, הממומנות על ידי אנשים וחברות, ללא צורך לעבור דרך גורמי תיווך מסורתיים כגון בנקים, חברות כרטיסי אשראי או גופי מימון חוץ בנקאיים אחרים, הלוואות P2P מבוססות על שימוש ברשת האינטרנט כזירת מפגש בין לווים למלווים.

תחום חדש זה צמח בגלל ההתפתחות הטכנולוגית המאפשרת חיבור אפקטיבי בין משקיעים ללווים. ההשקעה באמצעות פלטפורמות מובילות בעולם, שהנפיקו הלוואות בהיקף של מיליארד דולר לפחות. בארה"ב, הפלטפורמות נמצאות תחת פיקוח הדוק של ה- SEC (כל הלוואה נרשמת ב- SEC) כמו כן, הפלטפורמות צריכות לעמוד בחוקים אזוריים ופדרליים רבים.

כיום, ניתן להשקיע בקרנות אלה בסכומים של החל מ-50,000$ ולקבל תשואה שנתית בין 6% ל- 10%
ביעוץ של חברת פיננסים ניהול הון פרטי

לפרטים נוספים מלאו הפרטים

איך זה עובד לדוגמה:

ראיון עם מנכ"ל החברה:

איך עובד ה- P2P, ראיון ב-"Bloomberg"

Play
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Remaining Time -0:00
Stream TypeLIVE
Loaded: 0%
Progress: 0%
00:00
Fullscreen
00:00
Mute
Playback Rate
  1
  Subtitles
  • subtitles off
  Captions
  • captions settings
  • captions off
  Chapters
  • Chapters